Môžeš volať aj keď nemáš žiaden kredit na mobile

  Nevidíme tvoje číslo, nepotrebujeme vedieť ani tvoje meno ani adresu.

  Môžeš nám zavolať kedykoľvek chceš, cez deň aj v noci. Niekto je vždy na telefóne, aj cez prázdniny alebo sviatky. Skúšaj volať viackrát, ak sa nedovoláš na prvý pokus. Možno práve s niekým rozprávame.

 

 

 

 Si nahnevaný alebo nahnevaná? Niekto Ti ubližuje alebo Ti nadáva, vysmieva sa Ti? Si smutná, smutný? Vieš o niečom čo sa Ti nepáči?

       

Pre deti, ktoré nie sú doma, deti, ktoré sa stratili, rozmýšľajú o úteku ...pre deti, ktoré sú na neznámom mieste a podarí sa im dostať k telefónu.       

    
  
Povedz o tom mamine, otcovi, učiteľke...
Alebo sa môžeš porozprávať aj s nami. Volanie je zadarmo. Nemusiš nám hovoriť svoje meno ani adresu. Všetko čo nám povieš je tajné a nikto sa nedozvie, že si k nám volal, volala
.  
        Sú to napríklad deti, ktoré niekto drží proti ich vôli mimo ich rodiny, deti, ktoré sa stratili, deti, ktoré sú na úteku, ale aj deti, ktoré uvažujú o tom, že utečú zo svojho domova.Volanie je zadarmo z hociktorého miesta na Slovensku. 

  Môžeš volať na číslo

       

Môžeš volať na číslo

116 111 

       

116 000

Telefonovať môžeš kedykoľvek, keď sa potrebuješ o niečom porozprávať alebo ťa niečo trápi. Linka 116 111 funguje celý deň a celú noc, počas školských dní, víkendov aj počas prázdnin. Niektoré deti si mýlia Linku so zábavou. Volajú len zo žartu a neuvedomujú si, že práve v tom čase môže niekto potrebovať vážnu pomoc. Ak sa chceš len zabávať, poobzeraj sa okolo seba a zapoj fantáziu. Nezneužívaj Linku... raz ju možno budeš potrebovať aj ty. Ak sa nudíš, pozri sa aj na tieto stránky
       

Telefonovať môžeš kedykoľvek, keď sa ocitneš v nebezpečnej situácii. Linka 116 000 funguje celý deň a celú noc, počas školských dní, víkendov aj počas prázdnin. Niektoré deti si mýlia Linku so zábavou. Volajú len zo žartu a neuvedomujú si, že práve v tom čase môže niekto potrebovať vážnu pomoc. Ak sa chceš len zabávať, poobzeraj sa okolo seba a zapoj fantáziu. Nezneužívaj Linku... raz ju možno budeš potrebovať aj ty.
             

 

Haló... tu Linka detskej istoty...Chceš sa porozprávať?...Niekto ti ubližuje?......Je ti smutno?...

 

2%
© Linka Detskej Istoty www.ldi.sk