Môžeš volať aj keď nemáš žiaden kredit na mobile

  Nevidíme tvoje číslo, nepotrebujeme vedieť ani tvoje meno ani adresu.

  Môžeš nám zavolať kedykoľvek chceš, cez deň aj v noci. Niekto je vždy na telefóne, aj cez prázdniny alebo sviatky. Skúšaj volať viackrát, ak sa nedovoláš na prvý pokus. Možno práve s niekým rozprávame.

 

 

 

 Si nahnevaný alebo nahnevaná? Niekto Ti ubližuje alebo Ti nadáva, vysmieva sa Ti? Si smutná, smutný? Vieš o niečom čo sa Ti nepáči?

       

Pre deti, ktoré nie sú doma, deti, ktoré sa stratili, rozmýšľajú o úteku ...pre deti, ktoré sú na neznámom mieste a podarí sa im dostať k telefónu.       

    
  
Povedz o tom mamine, otcovi, učiteľke...
Alebo sa môžeš porozprávať aj s nami. Volanie je zadarmo. Nemusiš nám hovoriť svoje meno ani adresu. Všetko čo nám povieš je tajné a nikto sa nedozvie, že si k nám volal, volala
.  
        Sú to napríklad deti, ktoré niekto drží proti ich vôli mimo ich rodiny, deti, ktoré sa stratili, deti, ktoré sú na úteku, ale aj deti, ktoré uvažujú o tom, že utečú zo svojho domova.Volanie je zadarmo z hociktorého miesta na Slovensku. 

  Môžeš volať na číslo

       

Môžeš volať na číslo

116 111 

       

116 000

Telefonovať môžeš kedykoľvek, keď sa potrebuješ o niečom porozprávať alebo ťa niečo trápi. Linka 116 111 funguje celý deň a celú noc, počas školských dní, víkendov aj počas prázdnin. Niektoré deti si mýlia Linku so zábavou. Volajú len zo žartu a neuvedomujú si, že práve v tom čase môže niekto potrebovať vážnu pomoc. Ak sa chceš len zabávať, poobzeraj sa okolo seba a zapoj fantáziu. Nezneužívaj Linku... raz ju možno budeš potrebovať aj ty. Ak sa nudíš, pozri sa aj na tieto stránky
       

Telefonovať môžeš kedykoľvek, keď sa ocitneš v nebezpečnej situácii. Linka 116 000 funguje celý deň a celú noc, počas školských dní, víkendov aj počas prázdnin. Niektoré deti si mýlia Linku so zábavou. Volajú len zo žartu a neuvedomujú si, že práve v tom čase môže niekto potrebovať vážnu pomoc. Ak sa chceš len zabávať, poobzeraj sa okolo seba a zapoj fantáziu. Nezneužívaj Linku... raz ju možno budeš potrebovať aj ty.
             

    


                        pre deti


 

Dotazník pre deti.Práve si skončil rozhovor na čísle 116 111? Pomôž nám zlepšiť naše služby tým, že odpovieš v dotazníku na niekoľko otázok.

 

Videa

  

 

  

  

 

  

  

    

Haló... tu Linka detskej istoty...Chceš sa porozprávať?...Niekto ti ubližuje?......Je ti smutno?...

 

© Linka Detskej Istoty www.ldi.sk