Linka Detskej Istoty

 

Víkend s CESTOU.

Pridané 28.08.2015

Vďaka projektu Nadácie PONTIS  a Nadačnému fondu Telekom strávilo 5 rodín, ktoré sú zapojené do programov Linky detskej istoty, spoločný víkend v Modre - chata Univerzitka.

V dňoch 31.07.-02.08.2015 sme zrealizovali víkendový pobyt pre 5 rodín zo sociálne znevýhodneného prostredia, s ktorými pravidelne pracujeme v rámci skupinových aktivít. Pobytu sa zúčastnilo 5 matiek a 10 detí vo veku od 4 r. do 14 r. Spoločný víkend sme strávili v Chate Univerzitka pri Modre. Pre 2 naše rodiny to bolo vôbec prvýkrát, čo niekde spolu boli na víkend. Víkend bol zameraný na spoločné trávenie času matiek s deťmi, aktivity mali väčšinou športový charakter. Spoznávali sme prostredie Malých Karpát, v sobotu sme boli na celodennej turistike. Našou výzvou bola rozhľadňa Kukla, na ktorú vyšli len tí najodvážnejší . Cestou späť sme navštívili lesných stromostrážcov. Počas víkendu sa maminy mohli venovať svojím deťom, bez zaťaženia od bežných povinností. Všetci odchádzali plní energie a nadšenia z úžasného víkendu. Aj preto by sme sa aj touto cestou chceli poďakovať nadáciám. Veľké ďakujeme patrí aj milej a ochotnej chatárke Lívii. Pevne veríme, že takýto úžasný víkend budeme mať možnosť našim klientom dopriať aj nabudúce.

       

       

       

    


               

Dotazník pre deti.Práve si skončil rozhovor na čísle 116 111? Pomôž nám zlepšiť naše služby tým, že odpovieš v dotazníku na niekoľko otázok.

 

Videa

  

 

  

  

 

  

  

    

 

2percentá
© Linka Detskej Istoty www.ldi.sk