Linka Detskej Istoty

 

Víkend s CESTOU 2016

Pridané 08.07.2016

Ďakujeme veľmi pekne Nadácii Poštovej banky, ktorá nám umožnila realizáciu víkendového pobytu pre rodiny, s ktorými pracujeme v rámci programu CVRZ CESTA.


Tohtoročný víkendový pobyt pre rodiny pochádzajúce zo sociálne znevýhodneného prostredia sa uskutočnil v dňoch od 8. do 10. júla 2016. So spomínanými rodinami pravidelne pracujeme aj v rámci skupinových aktivít. Víkendovky sa zúčastnilo 11 detí vo veku od 2,5 do 14 rokov zo siedmich rodín. Čas sme strávili v príjemnom prostredí penziónu Univerzitka pri Modre. Maminy s deťmi spoločne trávili chvíle formou rôznych športových a kreatívnych aktivit. Podarilo sa nám zdolať túru na hrad Červený Kameň, kde sme si pozreli priestory hradu formou detskej prezentácie „Ako sa žilo na hrade“. Týmto zároveň ďakujeme vedeniu múzea Červený Kameň za voľný vstup na prehliadku. Úžasný zážitok mali deti aj dospelí pri ukážkach dravých vtákov. Cieľom víkendovky bol spoločne strávený čas mamín s ich deťmi, nové zážitky a oddych, čo prispieva k budovaniu rodinných vzťahov. Všetci si z víkendovky odniesli veľa skvelých zážitkov

   

    


                        pre deti


 

Dotazník pre deti.Práve si skončil rozhovor na čísle 116 111? Pomôž nám zlepšiť naše služby tým, že odpovieš v dotazníku na niekoľko otázok.

 

Videa

  

 

  

  

 

  

  

    

© Linka Detskej Istoty www.ldi.sk