Linka Detskej Istoty

 

Deti na letnom dennom tábore.

Pridané 10.08.2015

21 detí zo sociálne slabých rodín dostalo možnosť zúčastniť sa denného letného tábora.

Vďaka projektu Nadácie PONTIS a spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. dostalo 21 detí zo sociálne slabých rodín možnosť zúčastniť sa denného letného tábora. Pre deti vo veku od 5 do 17 rokov bol pripravený pestrý program – zúčastnili sa rôznych kultúrnych, športových a edukačných aktivít. Svojou návštevou deti poctili zvieratká v ZOO, zabicyklovali si na Dopravnom ihrisku, dosýta sa vybláznili v centre KIDSHOUSE. Filmové predstavenie Mimoni zabavilo malých aj veľkých, v Dome umenia pre deti Bibiana si okrem iných interaktívnych možností vyskúšali ako šoféri trenažér auta aj motorky. Deti navštívili aj Dopravné múzeum a 2 x sa v horúčavách chladili s radosťou na kúpalisku Rosnička. Na výstave Veľká Morava na Bratislavskom hrade ich zaujali predovšetkým kostry Slovanov . Okrem toho, že mali deti zážitok z konkrétnych podujatí a aktivít, utužili svoje kamarátstva, prípadne nadviazali nové. Deti strávili veselý, bezstarostný a zároveň zmysluplný týždeň.
Aj touto formou sa chceme poďakovať vyššie uvedeným organizáciám. Srdečne ďakujeme aj výbornej pekárničke Home Bakery, ktorá nám zabezpečila chutné koláčiky a pagáčiky, Detské dopravnému ihrisku ZO JUNIOR a Bratislavskému hradu, kde boli naše deti prvými účastníkmi spomenutej výstavy.
Veríme, že aj na budúci rok sa nám podarí zorganizovať takýto skvelý týždeň.
 

    


               

Dotazník pre deti.Práve si skončil rozhovor na čísle 116 111? Pomôž nám zlepšiť naše služby tým, že odpovieš v dotazníku na niekoľko otázok.

 

Videa

  

 

  

  

 

  

  

    

 

2percentá
© Linka Detskej Istoty www.ldi.sk