Linka Detskej Istoty

 

Denný tábor Linkáčik 2017

Pridané 27.07.2017

Vďaka projektu Nadácie Tatra banky a Nadácie Poštovej banky dostalo 14 detí zo sociálne slabších rodín možnosť zúčastniť sa denného letného tábora. Pre deti vo veku od 4 -13 rokov bolo pripravených mnoho rôznorodých aktivít.

Týždeň začali v Kids House, kde mali možnosť sa do sýta vyšantiť na rôznych prekážkach, ako sú šmýkalky, preliezky, Lego kútik, či s farebnými guľôčkami. Popoludnie strávili v kine, kde si mohli pozrieť film Ja,zloduch 3.

Ďalší deň sa na Dopravnom ihrisku naučili a otestovali si pravidlá cestnej premávky a vyskúšali si bazény a tobogány na kúpalisku Rosnička.

Nasledujúci deň sme navštívili hrad Devín, kde sme spolu s deťmi spoznávali históriu jednej z najznámejších pamiatok v Bratislave. Cestou späť deti mali zážitok z plavby loďou po rieke Dunaj. Stihli sme navštíviť aj Prírodovedecké múzeum, kde sa deti oboznámili so vznikom života od praveku až po súčasnosť a životom mnohých živočíchov.

Počasie prialo aj návšteve AQUAPARKU SENEC, ktorého mnohé atrakcie si naše deti do sýtosti užili, najmä pestrý výber tobogánov, za čo mu vyjadrujeme srdečnú vďaku.

Posledný deň tábora deti prežili v Orechovej Potôni v záchytnej stanici pre zvieratká, odkiaľ majú deti veľa zážitkov so zvieratkami ako sú šelmy, hlodavce, vtáky. Srdečné ďakujeme vyslovujeme DOPRAVÉMU PODNIKU BRATISLAVA, vďaka ktorému mohli naše deti cestovať celý týždeň MHD zdarma a tak si užiť pre nich pripravované výlety. Na konci týždňa deti čakalo štedré prekvapenie od spoločnosti FAXCOPY, v podobe tričiek a diplomov, ktoré im budú spomienkou na zážitky, ktoré si z tohto tábora odniesli. Už dnes sa deti tešia na budúce leto a veríme, že sa nám opäť podarí zorganizovať takýto skvelý týždeň.


     


 
   

 

    


                        pre deti


 

Dotazník pre deti.Práve si skončil rozhovor na čísle 116 111? Pomôž nám zlepšiť naše služby tým, že odpovieš v dotazníku na niekoľko otázok.

 

Videa

  

 

  

  

 

  

  

    

© Linka Detskej Istoty www.ldi.sk