Linka Detskej Istoty

 

Pomôžte venovaním 2% dane pre Linku detskej istoty, n.o.

Späť na Podporte nás

Ľudia, ale aj firmy na Slovensku môžu každoročne poukázať určité percento zo svojej zaplatenej dane z príjmov v prospech neziskových mimovládnych organizácií na realizáciu verejnoprospešných aktivít. Realizácia všetkých aktivít Linky detskej istoty, n.o. je závislá od partnerstiev, grantov, sponzorstva... Preto sa snažíme aj prostredníctvom 2% podielu zaplatenej dane o priazeň a podporu všetkých, s ktorými zdieľame rovnaké hodnoty.


Linka detskej istoty ponúka dištančné poradenstvo prostredníctvom Detskej linky pomoci 116 111. Poskytuje taktiež Linku pre nezvestné a sexuálne zneužívané deti 116 000 ako aj linku pre ohrozenia virtuálneho sveta na stránke Pomoc.sk. V neposlednom rade tvoria významnú časť práce Linky detskej istoty aj aktivity zamerané na priamu, proaktívnu prácu s deťmi, ich výchovu a prevenciu nežiaducich javov v ich živote. Realizácia všetkých aktivít Linky detskej istoty, n.o. je závislá od partnerstiev, grantov, sponzorstva... Preto sa snažíme aj prostredníctvom 2% podielu zaplatenej dane o priazeň a podporu všetkých, s ktorými zdieľame rovnaké hodnoty.


Prečo venovať 2% dane Linke detskej istoty?


Ako môžem venovať 2% dane?

Ak si nie ste istý ako vypočítať 2% z dane alebo darovať 2% z dane, prinášame Vám prehľadný návod ako na to. Nájdete tu tiež všetky formuláre pre vyhlásenie, potvrdenie a daňové priznanie tu.

Odpracoval som dobrovoľnícky aspoň 40 hodín.

Daňové priznanie za mňa podáva môj zamestnávateľ.

Podávam si daňové priznanie sám/sama.

Daňové priznanie podávame ako právnická osoba. 


  

 

 


 

Pridajte sa k nám a sledujte nás online

              


                        pre deti


 

Dotazník pre deti.Práve si skončil rozhovor na čísle 116 111? Pomôž nám zlepšiť naše služby tým, že odpovieš v dotazníku na niekoľko otázok.

 

Videa

  

 

  

  

 

  

  

    

© Linka Detskej Istoty www.ldi.sk